Kia Lumens

Ons team, tot uw dienst!

Ons professioneel team staat steeds voor u klaar.
Buiten onze zeer ruime openingsuren zijn wij nooit langer dan 3 opeenvolgende dagen gesloten. Service gegarandeerd!

Wie is wie?

Ron Lumens
Zaakvoerder
Verantwoordelijke verkoop 
ron@kialumens.be

Pommelien Lauwers
Verantwoordelijke naverkoop
Administratie 
pommelien@kialumens.be  

Michael Cillen 
Verkoop nieuwe wagens
Fleetverkoop (B2B)
Verkoop occasie wagens
michael@kialumens.be

Glenn Bloemen
Verkoop occasie wagens
Verkoop nieuwe wagens
Afleveringen 
glenn@kialumens.be 

Jan Verhoeven
Receptie
Garanties
service@kialumens.be 

Kurt Van den Berk 
Magazijn
Receptie
magazijn@kialumens.be

Nick Goris 
Werkplaatsverantwoordelijke 

Guido Kelchtermans
Hoofdtechnieker  

Arsim Hetemi
Technieker  

Arno Janssen
Technieker

Noah Geijsmans
Technieker

Raoel Houben
Autowasser
Autokeuringen

 
Verder

Kia maakt gebruik van cookies op haar website voor het beheer van webstatistieken, sociale media en ter verbetering van de gebruiksvriendelijkheid. Door onze website te bezoeken of door op "Sluiten" te klikken geeft u toestemming om cookies te gebruiken. Indien u meer informatie wenst over het gebruik van cookies, lees dan ons cookiebeleid.

Toestaan Weigeren
Geen cookie modus | Meer lezen